+38 (044) 501 38 89 +38 (066) 980 49 33
+38 (063) 055 87 39 +38 (098) 108 76 56

ЩОРІЧНА ЗВІТНІСТЬ. АРТЕЗІАНСЬКІ СВЕРДЛОВИНИ.

30 Листопада 2021
ЩОРІЧНА ЗВІТНІСТЬ. АРТЕЗІАНСЬКІ СВЕРДЛОВИНИ.

Отже, друзі, настав той день, коли треба... якщо навіть дуже не хочеться... А треба готувати документи саме для подачі ⚠️ щорічної звітності! І в такий час можна загубити навіть себе, не кажучи вже про "Що? Де? Куди? Коли? Як?" 😐

👉 І щоб такого не було, щоб Ви не бігали колами з одного сайту на інший, щоб не сумнівалися від того, чи правильно все заповнено, подано, надіслано, фахівці ТОВ «НВП «УКРГЕОЛОГСТРОМ» вже:

1️⃣ Пробіглись по потрібних сайтах за Вас

2️⃣ Даною публікацією нагадали Вам про звітність

3️⃣ Підібрали та склали в одне «місце» інструкції та пояснення

4️⃣ Будуть нагадувати Вам завчасно про необхідні звіти та реєстрації

📌 Перший нормативний документ: Постанова КМУ від 8 жовтня 2012 р. №963 «Про затвердження Порядку державного обліку артезіанських свердловин, облаштування їх засобами вимірювання об'єму видобутих підземних вод».

📌Перша дата: 01 грудня 2020 року❗️ Вона стосується юридичних фізичних осіб - підприємців, які є власниками або користувачами земельних ділянок, у межах яких розташовані та експлуатуються артезіанські свердловини, а саме водокористувачів🌊. Хочемо звернути увагу, що відповідно п. 3 Порядку дана норма стосується у тому числі і недіючих артезіанських свердловин.

📌 Суть звітності: суб’єкти господарювання щороку ⚡️до 1 грудня⚡️ подають до Держгеонадр копії паспортів артезіанських свердловин за формою👇.

📌 Форма паспорта: затверджена Наказом Міністерства екології

та природних ресурсів України, Міністерства регіонального розвитку,

будівництва та житлово-комунального господарства України 06.04.2016 N 145/84.

➡https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0642-16#n16 – посилання на форму📄👌

🔎 На що звернути увагу?

Перше, на примітки, що знаходяться на 9-10 сторінках. В них описано, як повинен бути заповнений паспорт, яким чином він повинен бути завірений та скріплений. Окрім цього, там є вказівки які розділи паспорту надсилаються в електронній формі до Держгеонадра.

❓ Що робити:

➖ У разі наявності паспорту👏, до 1 грудня поточного року відправити його копію з усіма додатками в Держгеонадра за адресою 03057, м. Київ, вул. Антона Цедіка, 16, канцелярія, з описом відправлення. Документи, що підтверджують відправку зберігати. Розділи паспорту та додатки, вказані в примітках до Паспорту (стор. 10) надіслати в електронній формі на адресу 📧 geonadra@geomail.kiev.ua, зберегти підтвердження відправлення.

➖Подати всю інформацію в електронному вигляді❗️❗️❗️ Так-так, Ви все правильно зрозуміли) Не треба більше готувати безліч папірців 😊

"Відтепер самостійно внести дані до Державного реєстру артезіанських свердловин можна через електронний кабінет на Державному геологічному порталі. Для цього в розділі «Нормативні акти» потрібно ознайомитися з «Інструкцію водокористувача». Далі внести дані по свердловинах за допомогою електронного цифрового підпису засобами інтегрованої системи електронної ідентифікації id.gov.ua (ICEI).". Повний текст за посиланням: https://www.geo.gov.ua/derzhheonadra-rozpochaly.../

🔸Посилання на електронний кабінет: https://nadra.gov.ua/entrance

🔸Посилання на «Інструкцію водокористувача»: https://waterwells-ua.info/.../doc/Instruction_20211020.pdf

➖ У разі відсутності паспорту або виникнення проблем з заповненням поточних даних звернутись до фахової організації🤗

Наші фахівці завжди готові надати Вам кваліфіковану та вчасну допомогу. 😎Дозвіл №2990.19.32 «буріння, експлуатація та капітальний ремонт свердловин під час геологічного вивчення і розробки родовищ корисних копалин»

ℹ️ А тепер як і обіцяли надаємо "Прелік звітів з питань надрокористування та основних робіт":

🔹 Перелік звітів з питань надрокористування та основних робіт, згідно вимог чинного законодавства для підприємств, які користуються надрами з метоювидобування підземних вод за 2021 рік:

http://ugs.ua//uploads/media-manager/Щорічна_звітність/Щорічна_звітність_видобування_підземні_води.docx

🔹 Перелік звітів з питань надрокористування та основних робіт, згідно вимог чинного законодавства для підприємств, які користуються надрами з метою геологічного вивчення, в тому числі ДПР підземних вод за 2021 рік:

http://ugs.ua//uploads/media-manager/Щорічна_звітність/Щорічна_звітність_гв_в_т.ч._дпр_підземні_води.docx

⚠ (Якщо завантаження не починається, скопіюйте посилання, вставте його в поле для URL або пошукових запитів у новій вкладці браузера та натисніть "Enter")

будь в курсі новин та змін у законодавстві

підпишись та отримуй інформацію першим