+38 (044) 501 38 89 +38 (066) 980 49 33
+38 (063) 055 87 39 +38 (098) 108 76 56

ЩОРІЧНА ЗВІТНІСТЬ. 7-ГР. 2-ТП

12 Січня 2022
ЩОРІЧНА ЗВІТНІСТЬ. 7-ГР. 2-ТП

Сподіваємося, що всі вже трошки відійшли від свят і пірнули у новий рік з амбіційними планами та високими цілями 💪😁

А ми знов таки до вас з щорічною звітністю 👇 :

1. Даною публікацією нагадали Вам про звітність

2. Підібрали та склали в одне «місце» інструкції та пояснення

3. Будемо нагадувати Вам завчасно про необхідні звіти та реєстрації

⚡️7-ГР⚡️

ℹ️ Остання дата подання: 20.01.2021 року. Стосується надрокористувачів, які здійснюють господарську діяльність з геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку та видобування підземних вод, які провадяться на ділянках надр у межах території України та її континентального шельфу і виключної (морської) економічної зони на підставі спеціальних дозволів на користування надрами.

🔸 Нормативний документ: наказ Міністерства екології та природних ресурсів України від 14.03.2016 № 97 «Про затвердження форм звітності щодо обліку запасів корисних копалин та інструкцій з їх заповнення».

🔸 Суть звітності: суб’єкти господарювання щороку до 20 січня наступного за звітним роком подають до Держгеонадр звіт за формою 7–ГР.

🔸 Форма звіту: затверджена наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 14.03.2016 № 97 «Про затвердження форм звітності щодо обліку запасів корисних копалин та інструкцій з їх заповнення».

➡️ https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0791-16#n3 – посилання на форму та інструкцію із заповнення форми 7-ГР

🔸 На що звернути увагу? Форма 7 - ГР подається в паперовому та електронному вигляді.

🔎 Що робити?

- скачати на сайті зразок форми 7-ГР.

- заповнити відповідно до інструкції, доступної за посиланням, вказаним вище;

- у разі виникнення проблем з заповненням поточних даних звернутись до фахової організації;

- направити заповнений підписаний та засвідчений печаткою паперовий варіант за адресою: 03057, м. Київ, вул. Антона Цедіка, 16;

- направити електронний варіант до Держгеонадр;

- документи, що підтверджують відправку, зберігати до наступної перевірки.

⚡️2-ТП⚡️

ℹ️ Остання дата подання: 20.01.2021 року. Стосується респондентів, узятих на державний облік за обсягами потенційних викидів забруднювальних речовин та парникових газів в атмосферу стаціонарними джерелами викидів.

🔸Нормативний документ: наказ Держстату від 18.12.2019 р. № 405 «Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 2-ТП (повітря)(річна) «Звіт про викиди забруднюючих речовин і парникових газів в атмосферне повітря від стаціонарних джерел викидів».

🔸Суть звітності: суб’єкти господарювання щороку до 20 січня наступного за звітним роком подають до територіального органу Держстату звіт за формою №2-ТП (повітря)(річна).

🔸Форма звіту: затверджена наказом Держстату від 18.12.2019 р. № 405 «Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 2-ТП (повітря)(річна) «Звіт про викиди забруднюючих речовин і парникових газів в атмосферне повітря від стаціонарних джерел викидів».

➡ https://zakon.rada.gov.ua/rada/show/v0405832-19#Text – посилання на форму № 2-ТП (повітря)(річна).

🔸На що звернути увагу?

Відповідно до наказу Держстата від 18.12.2019 р. №Форма № 2-ТП (повітря)(річна) подається в паперовому вигляді, але… Державна служба статистики України рекомендує усі форми державних статистичних спостережень та фінансової звітності надавати в електронному вигляді на e-mail або через кабінет респондента ➡ https://statzvit.ukrstat.gov.ua/.

🔎 Що робити?

- скачати на сайті зразок форми № 2-ТП (повітря)(річна);

- заповнити відповідно до роз’яснення Держстату від 19.06.2020 р. N 19.1.2-12/5-20, ➡ https://drive.google.com/.../1S4.../view...;

- у разі виникнення проблем з заповненням поточних даних звернутись до фахової організації;

- заповнену форму подати до обласного управління Держстату в паперовому вигляді та надіслати на e-mail або через кабінет респондента ➡ https://statzvit.ukrstat.gov.ua .

ℹ Відповідно до інформації Держстату, інформаційну та консультаційну допомогу з питань подання форм державних статистичних спостережень можна отримати дистанційно: в телефонному режимі, електронною поштою або через чат сервісу електронного звітування «Кабінет респондента».

Посилання на перелік телефонів територіальних органів Держстату ➡ http://ukrstat.gov.ua/telefon/ukr/todss_zvit.htm.

Посилання на перелік адрес електронних поштових скриньок територіальних органів Держстату ➡ http://ukrstat.gov.ua/work/region.html

Наші фахівці завжди готові надати Вам кваліфіковану та вчасну допомогу.

будь в курсі новин та змін у законодавстві

підпишись та отримуй інформацію першим